Moda Örgü Yünleri ANA SAYFA
Bayilik-Moda-Orgu-Yunleri
   Anasayfa
   Bayilik Bilgileri
   Ürün/Hizmetler
   Satış/Hizmet Noktaları

Bayilik başvurusu yapmak istiyorum
Firma Tanıtımı

1960 yılında Ankara’da kurulan Moda Örgü ünleri 1975 yılınadn itibaren İstanbul’da çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız tesislerinde yün,i tiftik, akrilik ve bu hammaddelerin karışımından el örgü ipliklerini üretmektedir. Güneşlli’de imalat yapan firmamız 3 ayrı patentli markayla Türkiye’de 78 ilde bayileriyle satış yapmaktadır. Bu markalar Türkiye çapında tanıan Moda Örgü Yünleri başta olmak üzere Safir Örgü Yünleri ve Flash Örgü Yünleridir. Türkiye genelinde şubeleri ve bayileri aracılığıyla tüketiciyew ulaşan firmamız, triko üreticileri ve dış piyasaya da genel merkezden hizmet sunmaktadır. Firmamızın hedefi gelecekte el örgü piyasasındadünya ülkelerine kalitesi ve farklı tasarımlarıyla öncü olmaktır. Moda corporation was founded in 1960. Chairman of the board is Mr.Muammer Tiryaki. Production made in İstanbul and our products are fancy and hand knitting yarns. Moda Corp. is sale department more than 40 years. Moda shares it’s marketing expert in all kind of yarns with domestic and foreign customers. Our company enjoys to contact with all companies in our experience area.
Firma Bilgileri
Sektör: Tekstil Konfeksiyon
Ürün&Hizmet: El örgü yünü, şiş, yumak, tiftik, angora, akrilik ve çeşitleri üretimi ve pazarlaması
Merkez: istanbul
Kuruluş: 1975
Bayi/Franchise Adedi: 8
Çalışan Sayısı: 30


Tekstil Konfeksiyon Kategorisindeki Diğer Firmalar
AZİZ BEBE Bayilik-AZİZ BEBE SALDEMSOFT YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Bayilik-SALDEMSOFT YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
AYTI TEKSTİL Bayilik-AYTI TEKSTİL urba tekstil Bayilik-urba tekstil
ats tekstil örme iç giyim san tic ltd şti Bayilik-ats tekstil örme iç giyim san tic ltd şti Vitale Socks ( Özel Bambu İpliği ) Bayilik-Vitale Socks ( Özel Bambu İpliği )
MEGiPA Bayilik-MEGiPA DEMSPOR Bayilik-DEMSPOR
BİL-PA Bayilik-BİL-PA FİBERİNOKS Bayilik-FİBERİNOKS
Öztekin Bayilik-Öztekin  
Copyright © 2008 BayilikPortali.com