ledsel elektronik   -    nanotextil çorap-çamaşır   -    DİNÇSU-DOGAL KAYNAK SU İŞLETMESİ   -    POLAT GALLE   -    AKDENİZ GÜNEŞ ENERJİSİ   -    ARKOZ SAÇLANDIRMA   -    AXCESS TELEKOM   -    ekol otomasyon sistemleri a.ş   -    UYAR MARİNA   -    KARDELEN LTD   -    Araç Takip Sistemleri   -    Erba Maden   -    VOLKAN bilgisayar   -    Özen Kimya Otomotiv   -    Kobimax Teknoloji Hizmetleri   -    APEX Car Care Services   -    GAMA Güvenlik Teknolojileri   -    NANO-LİNE Nano teknoloji yüzey kaplama ürünleri   -    GARDEN LIFE EV,BAHÇE VE BALKON MOBİLYALARI   -    Servis-24   -   
 SEKTÖRLER
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ZİYARETÇİ İSTATİSTİĞİ
Aktif Ziyaretçi
Bugün Gelen
Toplam Ziyaretçi
Sayýn ziyaretçimiz, 34.236.187.155 ip adresi ile sitemizi bugün kez, toplam kez ziyaret ettiniz.
 YENİ EKLENEN FİRMALAR

nurs lokman hekim


EKO ENERJİ


diyarcigköfte


Pierre Cassi Erkek giyim


ARAMİS İTH. İHR. LTD. ŞTİ.


DEDEOĞLU BİLGİ İŞLEM LTD.ŞTİ


TYKHE kimya ve kozmetik


STARBOX


aredian dermocosmetics


Remo Group


Anasayfa Hakkımızda Bayilik Vermek İstiyorum Reklam İletişim
Untitled Document

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Bu sitenin hakları, tüm materyalde orjinal yaratıcısı ve sahibi olan Bayi Portali Yürütme kurulu tarafından saklı tutulur. Burada belirtilenin dışında izin alınmaksızın hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, faksla limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyalin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Bayi Portali’nin izni olmadan, diğer server'lara kopyalanamaz. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bazı durumlarda ise Bayi Portali web sitelerinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik ve sistem uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlik ve izin ve benzer sorularınızı bilgi@bayiportali.com adresine yazabilirsiniz.

Diğer Sitelere Link Bayi Portali , bölgemizdeki ticari kuruluşlar, popüler sosyal ve bilgi amaçlı kaynak siteleri ve reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlayabilir. Bayi Portali , link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri Bayi Portali , üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek ve iletişimde bulunmak açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik Kullanımı Bayi Portali sitelerinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü şahıslar tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, Bayi Portali’nin izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

 Firma Üye Girişi
 
Kullanıcı :
Şifre :
 
 
Şifremi Unuttum
Üye Olmak İstiyorum
 DUYURULAR

POZİTİF BAKIŞ 5000 TL yatırım ile bayilk fırsatı sunuyor.


Türkiyede böyle birşey yok!!Healt&Lifeİstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,Bursa,Adana illerinde franchise veriyor.


AUTOWASH BAYİLİĞİ,BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDE TEK VE RAKİPSİZ OLMA FIRSATI SUNUYOR


PROMODEL HOBBY YENİ DÖNEMDE DE YENİ ÜRÜNLERLE YİNE BAYİİLERİNİN YANINDA..


ATC ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ TÜRKİYE VE AVRUPA'DA BAYİLİK VERİYOR.


SİTE İÇİ BAYİLİK ARAMA
Firma Adı
Sektör
En çok aranan kelimeler:

bayilik, giyim bayilik, bilgisayar bayilik, su bayiliği, franchising, iş fikirleri
 E-mail ile Bilgilendirme
 
Mail :
 
 
 Eğitim Durumunuz ?
 
Yüksek Lisans :
Lisans :
Ön Lisans :
Lise :
 
 
Bumerang - Yazarkafe
Kullanım Koşulları
Copyright © 2008 BayilikPortali.com